«KONTUR» – торгова марка, яка об’єднує під своєю назвою продукцію, вироблену ТОВ «НАГОДА-ТРЕЙД». Підприємство спеціалізується на виробництві армуючих компонентів для цементно-піщаних виробів і широкого асортименту будівельної хімії.

Під торговою маркою «KONTUR»™ ми пропонуємо пластифікатори для бетону, протиморозні добавки в бетони і розчини, повітровтягувальні добавки (замінник вапна), фібру поліпропіленову, мастильні емульсоли для металевих форм для бетонних виробів і опалубки, матеріали для захисту і консервації деревини.

Асортимент пропонованих продуктів будівельної хімії постійно розширюється.

Наша місія – розвиток ринку будівельних матеріалів України шляхом впровадження інноваційних продуктів будівельної хімії, які покращують експлуатаційні характеристики виробів.

Наші можливості:

– адаптація і підбір властивостей продукції для потреб замовників;

– поставка продукції на умовах контрактного виробництва (під ТМ замовника);

– технічні консультації при використанні продукції ТМ KONTUR;

– комплексне постачання рекламними матеріалами партнерів-дистриб’юторів;

– інформаційний супровід;

– організація своєчасної доставки продукції в будь-яку точку України.

Наші цінності:

СПРЯМОВАНІСТЬ НА РЕЗУЛЬТАТ:

Концентрація на пошуку можливостей досягнення результату, а не на причини, чому не можна його досягти. Пошук ресурсів для досягнення результату.

ПРАГНЕННЯ ДО РОЗВИТКУ:

Активний пошук нових можливостей руху вперед. Постійний інтерес до нових технологій. Розвиток кожного співробітника і компанії в цілому. Створення нових напрямків діяльності і вдосконалення існуючих.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ:

Здатність глибоко розібратися в будь-якому питанні в своїй області і добитися результату. Наявність здібностей і навичок, необхідних для досягнення мети. Уміння об’єктивно оцінювати власну діяльність.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ:

Виконання зобов’язань перед клієнтами і партнерами. Безстрашний прояв ініціативи в нагальних завданнях. Готовність відповідати не тільки за удачі, але і запромахи.

КОМАНДНА ПРАЦЯ:

Готовність присвятити себе загальній справі. Наявність спільних цінностей. Взаємна повага і підтримка.

Ми ведемо постійну роботу над розвитком дистрибуції, налагоджуючи надійні партнерські зв’язки як з великими мережами будівельно-господарських магазинів, так і з регіональними базами будівельних матеріалів, інтернет-магазинами і компаніями, що займаються комплексним постачанням будівництв.