ЧОМУ НЕОБХІДНО ЗАСТОСОВУВАТИ ПОЛІПРОПІЛЕНОВУ ФІБРУ

Очевидно, що вироби з цементу мають ряд технічних і економічних переваг перед іншими будівельними матеріалами. Однак застосування цементовмісних виробів у багатьох випадках обмежене виникненням неструктурних усадкових тріщин.

Виникнення неструктурних усадкових тріщин у виробах з бетону пов’язано з тим, що при виготовленні в них утворюються тріщини малих розмірів (так звані мікротріщини).В подальшому, при наданні  разового або постійного навантаження бетонному виробу або під дією власної маси виробу, мікротріщини починають поширюватися, їх кількість і розміри збільшуються, і вони перетворюються в більші неструктурні усадкові тріщини, що викликають зменшення міцності і руйнування продукту. Запобігаючи поширенню мікротріщин, можна збільшити ефективну міцність виробів з бетонів і сприяти збільшенню їх довговічності.

Для додання бетонним виробам додаткової механічної міцності використовуються різні армуючі компоненти, такі як металева арматура, мінеральні елементи і поліпропіленові волокна (фібра). При цьому відомо, що саме поліпропіленова фібра може найбільш ефективно запобігати розвитку неструктурних усадкових тріщин з мікротріщин, так як поліпропіленова фібра є найбільш тонким з перерахованих типів армуючих компонентів, і розміри фіброволокона можна порівняти з розмірами мікротріщин.

Таким чином, об’ємне армування бетонних виробів поліпропіленової фіброю дозволяє компенсувати три головні недоліки продукції:

  1. Усадкові утворення тріщин.
  2. Низьку міцність при розтягуванні.
  3. Крихкість руйнування.

Тому вироби з цементу, що містять фібру поліпропіленову, мають:

  • більш високу міцність при стисненні
  • міцність при розтягуванні
  • міцність на зріз
  • ударну і втомову міцність
  • тріщиностійкість
  • морозостійкість і водонепроникність

в порівнянні з виробами, що не містять об’ємно-армуючої поліпропіленової фібри.

Для того, щоб купити поліпропіленову фібру в будь-якому іншому населеному пункті України, зверніться в наш офіс в Києві і ми організуємо доставку зручною для Вас експедиторської службою.

Comments for this post are closed.